Bezpieczeństwo pasażerów

W trosce o bezpieczeństwo pasażerów najnowsze autokary zostały wyposażone w pasy bezpieczeństwa. Wszystko by zwiększyć nasze bezpieczeństwo w trakcie jazdy. Pasy napotkamy na razie tylko w najnowszych modelach najczęściej kursujących na trasach międzynarodowych.

Nie mniej jednak oczekuje się , ze już niedługo takie usprawnienia zostaną wprowadzone także do autokarów w komunikacji krajowej. Przy takiej okazji nie można oprzeć się pokusie i nie zapytać kiedy przestarzałe wozy ustąpią miejsca tym nowoczesnym z pasami na wyposażeniu?

Komentarze (0) 21.03.2008. 00:26

Potrzeby klientów najważniejsze

Komunikacja, szczególnie ta krajowa nie zawsze niesie ze sobą dobre wspomnienia. Kiedy mówimy : komunikacja kolejowa myślimy „za co płacimy tyle pieniędzy”. Jak mówimy komunikacja autokarowa nierzadko mamy podobne spostrzeżenia. Oczywiście są w naszym kraju firmy przewozowe świadczące usługi na najwyższym poziomie.

To takie firmy, które tworząc ofertę biorą pod uwagę potrzeby swoich klientów i stąd wysoki poziom świadczonych usług. Nie mniej jednak nie brakuje w Polsce jeszcze takich miejsc gdzie nowe technologie nie dotarły jeszcze niestety.

Komentarze (0) 11.03.2008. 00:24

<< Pierwszy < Poprzednia [2 / 2] Następna > Ostatni >>